Nasza historia

20161112_bs_manzzano_0409donev3-s
20161112_bs_manzzano_0409donev3-s

Marka

MANZZANO to młoda polska marka powstała w 2016 roku, swój rozwój kieruje na rynek luksusowy.

Jej głównym celem jest dodanie kobiecie pewności siebie i sensualności, podkreślenie jej klasy poprzez projekty, które stają się dopełnieniem jej osobowości.

Nasze szkice, które inspirowane są sztuką i naturą łączymy z najlepszej jakości materiałami, oraz odpowiednio wyselekcjonowanymi kolorami, aby wraz z ciałem stanowiły jedność.

Dbamy o detale, wysoką jakość wykończenia. Wykorzystujemy alpakę, czysty jedwab, bawełnę, włóczkę z merynosa oraz wiele innych naturalnych tkanin.

Projektantka

Aleksandra Winkler, projektantka – z wykształcenia jest kulturoznawcą, lecz moda to jej cały świat. Kiedy skończyła 6 lat, dziadek kupił jej pierwszą domową mini maszynę. To właśnie na niej realizowała swoje pierwsze dziecięce „projekty”.

Jej prababcia zaraziła ją miłością do dziewiarstwa – w kolekcji MANZZANO dostępne są swetry wykonane z wysokiej jakości włóczek z alpaki czy merynosa.

Wszystkie inspiracje czerpie ze sztuki i natury, dlatego studia, które wybrała są dla niej bardzo ważnym etapem rozwoju marki. Jej ulubiona malarka to Frida Kahlo.

Zawsze marzyła o stworzeniu marki, dzięki której kobiety poczują się silne i pewne siebie.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowych produktach i promocjach


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności MANZZANO by Aleksandra Winkler i przesyłanie informacji marketingowych.