LA DOLCE VITA

Kolekcja 2016/2017

Inspiracją do naszej nowej kolekcji LA DOLCE VITA stał się film, który opowiada o słodkim życiu. Ubrania charakteryzuje piękno, subtelność, ale przede wszystkim elegancja, która dominuje przy każdym naszym projekcie. Unikatowa gama kolorów, jakość tkanin, szlachetne jedwabie.

Kolejny raz skupiliśmy się na tym, aby kroje podkreślały sylwetkę oraz talię, która jest jednym z najważniejszych trendów.
Kolorystyka, na którą się zdecydowaliśmy, również jest inspirowana przesłaniem filmu Felliniego. Przypominamy o słodkim życiu i czerpaniu radości z każdej jego chwili.

Kolekcja napawa nas dumą, akcentuje nasz wyjątkowy styl, który przejawia się na różnych płaszczyznach codziennego życia.

Nowa kolekcja powstała z myślą o lekkości i delikatności. Najważniejszy dla nas na zawsze pozostanie design. Konsekwencją tego połączenia są estetyczne i lekkie projekty.

Zobacz kolekcję w sklepie

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowych produktach i promocjach


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności MANZZANO by Aleksandra Winkler i przesyłanie informacji marketingowych.